Par Mums

         Vidzemes gardēžu satikšanās vieta

Uzzini vairāk

Gardākais Smiltenē

Nāciet un nobaudiet!

Re Kebabs tika izveidots Smiltenē 2018. gada nogalē kā pirmā un vienīgā šāda veida ēstuve, apvienojot restorāna gaisotni ar ātrās apkalpošanas garu. Šī vieta drīz vien kļuva iemīļota un atzīta gan vietējo, gan Smiltenes viesu vidū, iepriecinot ikvienu ar gardu maltīti un lielisku apkalpošanu.

Re Kebabs ir Riharda un Lāsmas Eniku ģimenes lolojums, kas tagad nodots Anitas Melles prasmīgajās rokās. Viņa  ar lielu aizrautību uzņēmumā apguvusi meistara noslēpumus, lai klienti saņemtu pašu labāko arī viņas vadībā. 

Kā mūs atrast

Vieta pašā Smiltenes sirdī, kur satikties un nobaudīt mūsu ēdienkarti. Labs kolektīvs ir gardas maltītes noslēpums. Re Kebabs meitenes ir pozitīvas un atsaucīgas, vienmēr varam pajokot un pasmaidīt!

Uz tikšanos!

Bezmaksas WiFi Ikvienam

Paroli vaicāt darbiniekiem

Mūsu prioritāte

Mūsu galvenā prioritāte ir mūsu klienti, lai cilvēks kas bauda maltīti Re Kebabs vienmēr aiziet ar pilnu vēderu, smaidu un vēlmi atkal atgriezties

Mūsu mērķis

Kļūt par Vidzemes gardēžu satikšanās vietu, iepriecināt ikvienu ar gardu maltīti un lielisku apkalpošanu 

Mūsu Komanda

Gardās maltītes, eksperti

ReKebabs ir pārņemts Anitas Melles prasmīgajās rokās. Viņas komanda ar lielu aizrautību uzņēmumā apgūst arvien jaunus meistara noslēpumus. Viņas vadībā klienti saņemtu pašu labāko

ReKebabs

komanda